Działanie masażu

Na poziomie fizycznym: poprawia ukrwienie tkanki skórnej, podskórnej i mięśniowej. Rozluźnia mięśnie i uwalnia od napięć, powstałych podczas stresu (nagłego lub długotrwałego). Poprawia krążenie krwi i wspomaga przemianę materii i trawienie. Korzystnie wpływa na redukcję tkanki tluszczowej tzn. wysmukla ciało. Zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów.

Na poziomie emocjonalnym: działa rozluźniająco na system nerwowy, pozwala uspokoić myśli, usunąć lęki i obawy. Usuwa myśli depresyjne. Odblokowuje świadomość.

Na poziomie duszy: widzenie siebie jako całości. Daje poczucie jedności ze sobą. Następuje akceptacja siebie, wiary we własne siły i możliwości. Uaktywnia intuicję.

Na poziomie energii: doprowadza pozytywną energię, poprawia jej przepływ i pobudza do dalszego działania.

Masaż wskazany jest dla wszystkich obojętnie na wiek – również dla kobiet w ciąży i dzieci.

Masaż trwa 2 godziny. Na życzenie klienta może trwać nawet do 3 czy 6 godzin. Zawsze część intymna jest zasłonięta chustą zwaną Sarong. Ciepłe pomieszczenie, odpowiednia relaksacyjna muzyka i przyjazna atmosfera zaprasza do zaufania w obie strony. Zawsze masaż Lomi Lomi Nui wykonywany jest w duchu miłości (Aloha) i akceptacji człowieka.