Lomi Lomi Nui

Ważną informacją jest dla Ciebie, że wykonuję ten przepiękny masaż według tradycji hawajskich Kahunów (mistrz masażu).

Celem masażu jest nie tylko rozluźnienie obolałych i zestresowanych mięśni, ale także zajmowaniem się człowiekiem jako całością. Przede wszystkim to masaż energetyczny. Poprzez działanie na wszystkich poziomach ludzkiego bytu masaż ten uzdrawia nie tylko ciało i umysł, ale także i duszę.

Masaż ten pozwala usunąć stare poglądy, wzorce i zachowania dające ograniczenia, które wbrew temu co myślimy, nie są przechowywane w mózgu, ale w komórkach naszego ciała. Działa bardzo głęboko na mięśnie podczas delikatnego masowania dłońmi i przedramionami. Podczas masażu wykonywanych jest od 100 do 120 ruchów. Każdy masaż jest inny, niepowtarzalny, zaś działanie masażu trwa jeszcze długi po tym, jak masaż się skończył.

Po masażu masowane ciało oczyszcza się z toksyn i z blokad bólu w sposób naturalny i samoczynny przez 24 godziny (na Hawajach wierzy się, że takie oczyszczanie trwa 48 godzin).

 

Masaż relaksacyjny hawajski Lomi jest „nietuzinkowym” masażem, który działa na każdego inaczej i podczas każdego, następnego masażu – inaczej.

Masaż polega na uciskaniu, głaskaniu, przytulaniu, otulaniu swoimi dłońmi i przedramionami. Jest to coś tak niesamowitego …. spotykasz Boga w sobie, spotykasz wroga w sobie i spotykasz bezwarunkową, czystą, krystaliczną miłość, którą Jesteś.
Emocje …dzień przeplata się z nocą, miłość z gniewem, płacz ze śmiechem. Wszystko to jest i cieszysz się z tego. Masz w sobie Światło i Cień, i jest to dobre.

Masaż ten uwalnia emocje, myśli i toksyny.

Zapraszam

Ten masaż działa ! polecam !